Kde se ubytovat v Krušných horách? Nejlepší ubytování & mapa

Pokud se rozhodujete, kde se ubytovat v Krušných horách, máte na výběr spoustu možností. Krušné hory jsou nejrozsáhlejší pohoří v České republice. Výběr správného ubytování tak může být docela oříšek.

Abychom vám rozhodování usnadnili, vytvořili jsme podrobného průvodce s nejlepšími hotely, penziony a chalupami v Krušných horách. 

Krušné hory kde se ubytovat / ubytování v Krušných horách

Přečtěte si naše doporučení a zkušenosti na oblasti, kde se ubytovat v Krušných horách. Přidáme taky tipy, čím je každá oblast jedinečná a co v okolí podniknout za výlety

Základní přehled pro Krušné hory

Krušné hory mají délku 130 km a rozkládají se na ploše 1 607 km2. Pohoří se táhne od Plesné na západě až k Tisé na východě. Z jihu jsou hory ohraničené řekou Ohře. 

Do Krušných hor se stále rádi vracíme. Mají své nezaměnitelné kouzlo – jsou surové, tajemné a mnohdy opuštěné.

Pohoří je známé těžbou nerostných surovin. Díky intenzivní sopečné činnosti, která tady dříve probíhala, jsou Krušné hory bohatým nalezištěm kovových rud a také tu vyvěrá řada léčivých pramenů.

Impozantní Vlčí jámy u Horní Blatné

Kombinace hlubokých lesů, rašelinišť a dlouhých plání v kombinaci s hornickou krajinou je ojedinělá. Tak moc, že jsou Krušné hory zapsané na seznamu dědictví UNESCO. 

Lesy jsou tu jedny z nejčistších v Česku. Jsou tajemné a často pokrývají vrcholky hor. Z toho důvodu tu není tolik vyhlídek, jako například v Krkonoších. Když už se vám ale výhledy vyloupnou, stojí to za to. 

Díky svému terénu jsou Krušné hory ideální oblastí pro pěší turistiku, cyklistiku a v zimě běžky.

Kde se ubytovat v Krušných horách: podle oblasti

Krušné hory nejsou pohořím moderních a velkých hotelů. Krušné hory jsou pohořím menších penzionů, soukromých apartmánů a útulných chalup.

Při výběru ubytování je dobré zvážit několik věcí. Je v okolí dostatek stezek/cyklotras nebo musím využít auto? Je obec napojená na veřejnou dopravu? Hledám živé zázemí (Boží Dar, Klíny) nebo dávám přednost klidnější lokalitě?

Pokud hledáte tipy, co podniknout v Krušných horách, podívejte se na náš podrobný přehled nejlepších výletů v Krušných horách nebo na tipy na nejkrásnější místa

V tomto průvodci si ukážeme naše doporučení na oblasti a střediska, kde se ubytovat v Krušných horách. Vezmeme to pěkně popořádku od západu na východ. 

Kde se ubytovat v Krušných horách: Bublava

Začínáme na úplném západě Krušných hor. V jedné z nejméně navštěvovaných oblastí. Nejčastěji tu potkáte cyklisty, běžkaře a tu a tam turisty s velkou krosnou na zádech.

Ale často tu nepotkáte téměř nikoho. 

Bublava je menší středisko a brána do západní částí Krušných hor. Je tu bike trail o délce 2,5 km, který je ideální pro začátečníky a děti. Skiareál tvoří 1 lanovka a 5 vleků. Výhodou je, že se tu netvoří fronty. 

Bublava má dobré spojení veřejnou dopravou – vlakem se dostanete do Kraslic a odtud se můžete svézt autobusem. Nakoupit si můžete v Jednotě. 

kde se ubytovat v Krušných horách
Bývalý cínový důl Sauersack

V okolí je Bublavy spousta možností, kam vyrazit na výlet. Přímo z Bublavy se dostanete do Rájeckého údolí s menším skalním městem. Z Rájeckého údolí dojdete až na vrchol Špičák. Ten je nejvyšší v okolí a výhledy jsou odtud jedny z nejlepších. 

Krásná procházka vede taky na Komáří vrch s impozantní skálou nebo po naučné stezce Stopami horníků. Nedaleko je cínový důl Sauersack. 

ubytování v Krušných horách
Rotavské varhany nedaleko Bublavy

Apartmány no. 823: Tyto apartmány jsou skvělou volbou, pokud hledáte ubytování v soukromí. Jsou kompletně zařízené včetně kuchyňského koutu. Venku je k dispozici zahrada s posezením, grilem a vířivkou. 

Penzion U Pražáka: V penzionu U Pražáku dobře vaří. Zároveň nabízí taky ubytování – pokoje jsou základně vybavené, čisté a mají vlastní koupelnu. Vhodné i pro rodiny s dětmi. 

Penzion V horách: Pokud hledáte živější oblast, kde je v okolí dostatek služeb, poohlídněte se po ubytování v Kraslicích. Kraslice leží o něco níž než Bublava, ale stále v obležení hor. Jedním z nejlepších ubytování v Kraslicích je penzion V horách. Moderní ubytování za nízké ceny.

Apartmány no. 823 na Bublavě

Kde se ubytovat v Krušných horách: Horní Blatná – Pernink – Abertamy

Oblast mezi Horní Blatnou, Perninkem a Abertamy je vyhledávanější než okolí Bublavy. Všechny obce se nachází nedaleko sebe. Ještě bych sem zařadila Nové Hamry, které leží kousek od Perninku. 

Tato oblast je zapsaná spolu s Božím Darem a Jáchymovem na seznamu UNESCO. Je doslova prošpikovaná pozůstatky hornické činnosti a zajímavostmi.

Horní Blatná

Horní Blatná je naše srdcovka. Menší, horská obec, která má kouzlo. 

Je tu jen malý obchod, pošta a nádraží. Z Karlových Varů se sem dostanete přímými vlaky. Zajděte na výborný steak do Faustova dvora nebo na domácí kuchyni do koliby Lupin. 

Horní Blatná
Náměstí v Horní Blatné

V okolí Horní Blatné je spousta krásných míst. Můžete navštívit Vlčí jámy, užít si výhled z Blatenského vrchu nebo se toulat skalami Na strašidlech (doporučuji, místo s nádherným výhledem).

skály Na strašidlech Horní Blatná / vyhlídky v Krušných horách
Skály Na strašidlech

Pension H. Blatná: Tento penzion doporučuji velmi ráda – jedná se o nejlepší ubytování v Horní Blatné. Klidná lokalita, moderně vybavené pokoje a studia, venkovní posezení s grilem a zahradou, vinný sklep. Za turistikou nebo na běžky můžete vyrazit přímo od penzionu. 

Pension H.Blatná

Pernink a Nové Hamry

Pernink je oblíbené středisko pár kilometrů před Horní Blatnou. Leží v údolí a má dobré zázemí. Pokud plánujete dělat výlety nejen do Krušných hor, ale i jižněji (př. Karlovy Vary, Loket), má Pernink dobrou polohu. Dostanete se sem taky vlakem z Karlových Varů. 

Z Perninku vede několik tras. Například k Perninským rašeliništím nebo na druhou stranu na kopci k Trousnické nebo Dračí skále. 

Perninské rašeliniště

O něco radši mám ale Nové Hamry nedaleko odtud. Jsou menší, ale mají vše potřebné – obchod, restaurace, skiareál, nádraží a dostatek stezek v okolí. Doporučuji rozhlednu Pajndl, která je ukrytá v lesích (přístupná celoročně).

rozhledny Krušné hory / rozhledna Pajndl
Rozhledna Pajndl

Apartmány Hamr: Přímo ve svahu s krásným výhledem na protější kopce se nachází apartmány Hamr. Na výběr jsou pokoje a apartmány s kuchyňským koutem. Součástí je taky zahrada a venkovní terasa. 

Penzion U Jelínka: Tento penzion je dobrou volbou pro rodiny. Je tu trampolína, fotbálek, možnost dětské postýlky nebo posezení. Penzion je obklopený stromy a poskytuje soukromí. Navíc tu výborně vaří. 

Penzion U Jelínka v Nových Hamrech / ubytování v Krušných horách

Abertamy

Abertamy leží jen kousek od Perninku. Obě obce propojuje upravená stezka podél silnice (při cestě si můžete udělat krátkou odbočku k Perninským rašeliništím). 

Stejně jako Pernink poskytují Abertamy dobré zázemí. Je tu obchod a na náměstí výborné bistro s výrobky z místní farmy. Stavujeme se tady pro maso a sýry pokaždé, když projíždíme kolem. Navíc si tu můžete dát jídlo (vaří českou kuchyni). 

Na Abertamy navazuje osada Hřebečná. Je posazená v kopcích o kousek výš, takže jsou odtud pěkné výhledy do širokého okolí. 

stezka krušnohorských pověstí / kam v Krušných horách s dětmi
Stezka Krušnohorských pověstí na Plešivci

Kousek od Abertam najdete skiareál Plešivec. Oblíbený skiareál pro začátečníky i zdatnější lyžaře. V létě můžete na Plešivec vyrazit s dětmi – je tu Stezka krušnohorských pověstí, lanové centrum a obrovská houpačka. 

Tipů na výlety je v okolí Abertam spousta – pohádkové občerstvení U Červené jámy, Mrtvý rybník, Rýžovna a čedičové sloupy Hřebečná, důl Mauritius. Skvělá lokalita pro pěší turistiku a běžky. 

Pohádkové občerstvení U Červené jámy

Penzion U Jindrů: Kouzelný, horský penzion s milým majiteli. V nabídce jsou dvoulůžkové a rodinné pokoje. Hostům je k dispozici společná kuchyně.

Apartmány U Berňáků: Moderní a nově zařízené apartmány s vybaveným kuchyňským koutem. V ceně je výborná snídaně a na přání majitelka uvaří i večeři.

Hotel Orion: Tento hotel leží přímo na vrcholu Plešivce. Je to skvělá volba, pokud chcete kompletní zázemí – dobrá kuchyně, wellness, moderní pokoje včetně kuchyňského koutu. Pokud jedete s dětmi, je tu herna, lanové centrum a hřiště. 

Hotel Orion na vrcholu Plešivec / ubytování v Krušných horách

Tip: Horní Blatná, Pernink a Abertamy mají přímé autobusové spojení z Prahy. Autobus staví po cestě taky v Chomutově, Lounech, Klášterci nad Ohří, Jáchymově nebo Božím Daru. Pro aktuální spoje doporučuji kouknout na IDOS.cz.

Kde se ubytovat v Krušných horách: Jáchymov – Boží Dar – Loučná

Jáchymov, Boží Dar a Loučná tvoří pomyslné srdce Krušných hor. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších lokalit, která leží rozprostřená na úpatí Klínovce. 

Pokud navštěvujete Krušné hory poprvé a chcete vidět to nejlepší, doporučila bych právě okolí Božího Daru. 

Skvělé zázemí, restaurace, sjezdovky, turistické i cyklistické trasy a dobré spojení s Karlovými Vary a Prahou

V celé oblasti je několik skiareálu, které patří mezi nejlepší v Krušných horách (především Klínovec). 

Boží Dar

Boží Dar je nejvýše položeným městem v České republice. Leží na náhorní plošině pod Klínovcem. Má menší kouzelné náměstí a pořád si zachovává svou atmosféru, i když je hodně turistický. Na Božáku to žije v letní i zimní sezóně. 

Boží Dar / kde se ubytovat v Krušných horách / Krušné hory ubytování
Náměstí v Božím Daru

V Božím Daru je menší obchod, restaurace a bistra a spousta tipů na výlety. Mezi klasiku patří trasa na Klínovec, Božídarská rašeliniště či Ježíškova cesta. Nebo navštivte štolu Johannes (vhodné pro děti až od 10 let).

Přímo z Božího Daru můžete vyrazit na Fichtelberg, nejvyšší horu německé strany Krušných hor (pěšky 1,5 h).

Boží vyhlídka

Hotel Zelený dům je typický horský hotel se skvělou atmosférou. Poznáte ho už z dálky, jakmile přijedete do Božího Daru. Dobře tu vaří a pokoje jsou čistě a útulné zařízené.

Apartmány Engadin nabízí apartmány a mezonety více velikostí – vyberou si páry i větší rodiny a skupiny. Ve volných chvílích můžete využít wellness.

Apartmány Engadin leží v klidné části Božího Daru, ale zároveň kousek od centra.

Jáchymov

Pod strmým kopcem se ve svahu nachází Jáchymov. Musím uznat, že se z Jáchymova vylouplo během posledních let hezké město. 

Jáchymov má bohatou historii – radonové lázně, hornictví, pozůstatky pracovního tábora Svornost. Dříve se tu ražil jáchymovský tolar, po kterém získal název americký dolar. 

Je tu spousta míst k objevování. Jáchymov je ideální místo, pokud neplánujete pouze turistiku, ale chcete vědět víc o historii Krušných hor. 

Štola č. 1 v Jáchymově je otevřena veřejnosti

Kousek od Jáchymova se nachází dolní stanice lanovky na Klínovec. Na vrcholu je kamenná rozhledna a můžete si tady půjčit koloběžky a kola a poté sjet po jedné z připravených tras. 

Jáchymov má dobré spojení s Karlovými Vary, dostatek restaurací a obchodů. 

Apartmány Adam: Apartmány Adam najdete ve svahu nad Jáchymovem. Krásné výhledy jsou odtud zaručeny. Ubytovat se můžete v útulných a nově zařízených apartmánech, kde je vše potřebné pro pohodový pobyt. 

Apartmány Adam v Jáchymově / ubytování v Krušných horách

Hotel Orix: Menší, útulný hotel s výhledem na Jáchymov a lesy. Hned vedle se nachází restaurace Jáchymov, kde výborně vaří. 

Hotel Orix s výhledem na Jáchymov / ubytování v Krušných horách

Loučná pod Klínovcem

Jak už napovídá název, Loučná pod Klínovcem se nachází na úpatí Klínovce. Je to typické, živé středisko a zároveň dobrá základna – v okolí je spousta zajímavosti a má spojení s okolím. A v zimě není co řešit – jste přímo u skiareálu Klínovec. 

Krušné hory rozhledny / rozhledna Klíovec
Kamenná rozhledna na Klínovci

V okolí můžete navštívit zaniklou obec Königsmühle nebo si užít skvělé výhledy z vrcholů Meluzína a Křížový vrch. Kousek je to do Božího Daru. 

Joy Aparthotel Klinovec: Stylové ubytování v klidné části obce a přesto kousek do centra. Hravě zařízené pokoje (některé navíc s kuchyňským koutem), výborná kuchyně a zahrada s bazénem. 

Joy Aparthotel Klinovec v Loučné pod Klínovcem / ubytování v Krušných horách

Keilberg Resort: Moderně a nově zařízený resort s wellness. Pokoje a apartmány jsou prostorné a některé vybavené kuchyňským koutem.

Keilberg Resort v Loučné pod Klínovcem / ubytování v Krušných horách

Kde se ubytovat v Krušných horách: Kovářská

Kovářská je menší, horská obec nedaleko Klínovce. Narozdíl od Loučné pod Klínovcem a Božího Daru je tu větší klid a daleko méně turistů. Zároveň poskytuje dobré zázemí – obchod, restaurace a v okolí spousta zajímavostí. 

Můžete vyrazit na vrcholy Střední a Velký Špičák s výhledem na přehradu Přísečnice, k bývalé vápence nebo na vrchol Mědník s kapličkou. 

Výhled z Velkého Špičáku směrem na Klínovec a Fichtelberg

Apartmány Viktoria: Útulné a plně vybavené apartmány, kde najdete vše pro pohodovou dovolenou. K dispozici je taky zahrada a gril. 

Apartmány Viktoria v Kovářské / kde se ubytovat v Krušných horách

Kde se ubytovat v Krušných horách: Nová Ves v Horách – Klíny

Nová Ves v Horách

Nová Ves v Horách je menší, klidná obec a skvělá základna pro pěší turistiku a výlety – Bohuňkovy skály, Medvědí skála, Lesná s parádním dětským hřištěm, zámek Jezeří, rozhledna Hláska, Eduardova skála. 

Hřiště s arboretem Lesná 

Apartmány Jachovka: Moderní a plně vybavené apartmány v  Nové Vsi v Horách. Zahrada s venkovním posezením a grilem. Ideální místo pro turistiku a výlety do okolí. 

Apartmány Jachovka v Nové Vsi v Horách / kde se ubytovat v Krušných horách

Klíny

Pokud hledáte středisko se skvělým vyžitím, Klíny pro vás budou to pravé. 

Bike Trail, bobová dráha, nejdelší zipline v Česku, koupaliště s rašelinovou vodou a v zimě 4 upravené sjezdovky. Žije to tady v létě i v zimě. 

Výhled z rozhledny Jeřabina

V okolí můžete navštívit rozhlednu Jeřabina nebo přehradu Fláje. Do Klínů se dostanete taky autobusem z Litvínova. 

Penzion Studánka: Jeden z nejkrásnějších penzionů v okolí. Útulný, čistý, vhodný pro páry i větší rodiny (až 6-lůžková studia). Venku posezení, hřiště pro děti, k dispozici vybavená kuchyň. 

Kde se ubytovat v Krušných horách: Český Jiřetín – Moldava – Cínovec

Oblast mezi Českým Jiřetínem, Moldavou a Cínovcem se rozprostírá podél hranic s Německem. V zimě je zárukou sněhu, v létě té pravé horské atmosféry. 

Celá lokalita je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a v zimě běžky. Pokud hledáte klid v přírodě, zamiřte sem. 

Český Jiřetín

Český Jiřetín leží nedaleko nádrže Fláje, která je svou konstrukcí v Česku ojedinělá. Je to oblíbený výlet v okolí, takže bývá parkoviště brzy plné. Můžete nahlédnout do útrob přehrady nebo si užít výhled na Flájskou nádrž z Puklé skály.

Pohled na Flájskou přehradu z hráze

V obci se pak nachází malý obchod, restaurace a menší a klidný skiareál se 2 sjezdovkami. Je to dobrá základna pro zimní i letní dovolenou v Krušných horách. Dostanete se sem taky autobusem z Litvínova. 

Penzion Stará hračkárna: Penzion Stará Hračkárna leží kousek od sjezdovky. Ubytování je čisté, útulné, má vlastní kuchyňský kout a venku je posezení s grilem.

Penzion Stará hračkárna v Českém Jiřetíně / kde se ubytovat v Krušných horách

Moldava

Moldava mi učarovala. Je zcela jiná než zbytek Krušných hor. 

Daleké výhledy a obrovské pláně, které spásají stáda krav a z části pokrývá fotovoltaická elektrárna. 

Moldava Krušné hory
Moldavské pláně

Moldava se dělí na Dolní a Horní Moldavu. V té Dolní jako by se zastavil čas. Součástí Horní Moldavy je hraniční přejezd, takže tu jsou vietnamské stánky, benzina a nádraží, kde staví vlaky z Mostu a Ústí nad Labem (hodně sporadicky). 

Až projdete celou Moldavu, můžete vyrazit na Dlouhou Louku (je to asi 15 minut autem). Z Dlouhé Louky vede spousta stezek na okolní vyhlídky (Stropník, Vlčí hora, Loučná).

Hotel Ján: Nový a moderní hotel na kraji obce s výhledem na okolní hory. Pokoje jsou útulné (vhodné i pro rodiny), je tu velká zahrada s grilem a ohništěm a výborně tu vaří. 

Penzion U krbu: Tento penzion leží ve svahu, kousek od sjezdovky v Mikulově. Jen pár minut od Moldavy. Ideální místo pro zimní dovolenou. Ve společenské místnosti si můžete zahrát ping pong nebo fotbálek. 

Hotel Ján u Moldavy / hotely v Krušných horách

Cínovec

Cínovec je známý hraniční přechod a zároveň oblíbené místo pro celou řadu výletů do okolí. 

Rozprostírá se na náhorní plošině v nadmořské výšce kolem 850 metrů. 

Pokud hledáte tu pravou atmosféru v obklopení Krušných hor, je Cínovec skvělá volba, resp. jeho okraj, protože centrum představuje typický hraniční přechod (vietnamské stánky, benzinky).

Knuffelberg Krušné hory
Vyhlídka Knuffelberg s výhledem na Bourňák

Kolem Cínovce se rozprostírají rozsáhlá Cínovecká rašeliniště. Ze sedla Vitiška nedaleko odtud vede několik tras – př. Pramenáč se zajímavým skalním útvarem nebo vyhlídka Knuffelberg. 

Hotel Krušnohorský dvůr: Čistý a útulný hotel v krásné přírodě u Cínovce. Ideální oblast pro pěší turistiku a běžky směrem na Vitišku. Navíc výborně vaří.

Hotel Krušnohorský dvůr u Cínovce

Kde se ubytovat v Krušných horách: Krupka

Oblast kolem Krupky je další oblastí zapsanou na seznamu UNESCO. Je tu spousta možností, kam vyrazit na výlet. Za turistikou, na kole, v zimě na lyže. 

Přímo v Krupce začíná hornická naučná stezka. Pro veřejnost je pak otevřená štola Starý Martin. 

Centrum Krupky je památkovou rezervací a kousek odtud leží středověká zřícenina hradu s věží a výhledem na okolí. 

Krupka

Z Krupky se dostanete lanovkou na Komáří hůrku. Na terase u hotelu se můžete občerstvit a zároveň si užít výhled na České středohoří. Pokud nechytnete mlhu jako my :). Poté můžete sejít po jedné ze stezek zpět dolů. 

Nebo se sem dá vyjet autem a pak pokračovat dál po jedné z tras. Například na druhou stranu od Komáří hůrky kolem Sedmihůrské vyhlídky. 

Tipy na výlety v Krušných horách _ Sedmihůrská vyhlídka Krupka
Sedmihůrská vyhlídka

Apartmány Krupka: Tyto apartmány se nachází v klidné lokalitě Krupky. Je odtud krásný výhled do okolí. Apartmány jsou nové, moderně zařízené a plně vybavené včetně kuchyňského koutu. 

Hotel Pod Kaštany: Pěkný, útulný hotel kousek od centra Krupky. Na výběr jsou pokoje  nebo apartmány s kuchyňským koutem. Dobře tady vaří.

Apartmány Krupka / ubytování v Krušných horách

Kde se ubytovat v Krušných horách: podle typu ubytování

Ubytování v Krušných horách s wellness

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort: Lovecký zámek Lužec se nachází na kraji Krušných hor nedaleko Perninku. Má strategickou polohu pro poznávání okolí – je tu dostatek stezek a možností, kam vyrazit na výlet. Za 20 minut jste v Karlových Varech. Samotné ubytování je útulné a zařízené v dobovém stylu. V místní středověké krčmě výborně vaří. 

Zámek Lužec Spa & Wellness Resor / ubytování v Krušných horách s wellness

Hotel Orion: V srdci Krušných hor, přímo na vrcholu Plešivec, stojí hotel Orion. Pokoje jsou nově zařízené včetně kuchyňského koutu a dobře tu vaří. Plešivec je ideální místo pro celoroční dovolenou – leží u skiareálu a  přímo od hotelu vede dostatek stezek. 

Keilberg Resort: Tento resort se nachází v Loučné pod Klínovcem, živém středisku obklopeném přírodou. Pokoje a apartmány jsou moderně a nově vybavené (některé navíc s kuchyňským koutem). 

Keilberg Resort v Loučné pod Klínovcem / ubytování v Krušných horách s wellness

Chaty v Krušných horách pro rodiny a větší skupiny

Srub Bublava: Nádherný a do detailu promyšlený srub s udržovanou zahradou a finskou saunou. Vhodný pro až 8 osob. 

Srub Bublava

Horská chalupa Jeřabina: Chalupa leží v horské obci Horní Blatná na západě Krušných hor. Je kompletně vybavená a nově zrekonstruovaná v rustikálním stylu. Chalupa má 5 ložnic a pojme až 13 lidí. 

Horská chalupa Jeřabina v Horní Blatné

Roubenky Hřebečná: Nové, moderní a plně vybavené roubenky se nachází v Hřebečné u Abertam. V oblíbené částí Krušných hor, odkud můžete podniknout řadu výletů nebo vyrazit na běžky či lyže do skiareálu Plešivec. 

Roubenky Hřebečná v Abertamech

Chalupa Anton: Jen pár minut od Klínovce leží chalupa Anton, kde je k dispozici 10 lůžek. Ubytování je útulné a dobře vybavené.

Chalupa Na skalce: V klidné části Loučné pod Klínovcem se nachází chalupa Na Skalce. Má 5 ložnic, 2 rozkládací pohovky, takže se sem vejde až 16 lidí. Chalupy je nově a kompletně vybavená, s venkovním posezením a výhledem do přírody. 

Chata Český Jiřetín: Útulná chata s krbem, která pojme až 8 osob. Ideální pro rodiny – bazén, trampolína, venkovní posezení. 

Chalupa Na skalce

Toto byly naše doporučení, kde se ubytovat v Krušných horách. Dejte nám vědět v komentáři, která oblast vás zaujala nejvíc. Šťastnou cestu!

Další informace pro Krušné hory

KRUŠNÉ HORY: Více tipů na výlety v Krušných horách najdete v samostatném článku. Nebo se podívejte na seznam našich oblíbených míst v Krušných horách a kam na dovolenou.

BOŽÍ DAR: Rádi byste vyrazili do Božího Daru? Máme připraveného podrobného průvodce Božím Darem

ČESKÉ HORY: Krkonoše jsou jedním z nejnavštěvovanějších parků na světě. Za turistikou můžete vyrazit taky do Jizerských hor a na Šumavu. Jeseníky a Beskydy jsou další krásné kouty České republiky. 

NAVŠTIVTE DALŠÍ MÍSTA V ČESKÉ REPUBLICE: České Švýcarsko je jednou z nejoblíbenějších oblastí v Česku. Stejně tak jižní Morava, Vysočina nebo jižní Čechy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *