Softshell oblečení UNUO pro děti | RECENZE a naše zkušenost

oblečení do deště pro děti / nepromokavé oblečení pro děti

Dneska je to spíš maminkovské okénko, pokud hledáte pro své prcky nepromokavé oblečení do deště pro děti. Tím nechci diskriminovat tatínky, ale beru to podle toho našeho, kterého oblečení vůbec, ale vůbec nezajímá ?.

Před delší dobou jsem objevila českou značku oblečení UNUO a stále jsem z ní nadšená a něco mi říká, že i vy budete ?.

Nepromokavé dětské oblečení je u nás základní výbava

S dětmi neexistuje lepší počasí než to deštivé. Pořádně proskákat všechny louže nebo běhat po louce ve slejváku baví prostě většinu dětí. A i některé dospělé. A vůbec se za to nestydím ?.

Lepší než sedět doma u televize a nadávat, že je zase hnusně. Tím se nechci nikoho dotknout, ale slyším to kolem sebe často ?. A to já si pak ráda zalezu pod deku s něčím dobrým, to zase jo ?.

S tím, jak se našemu prckovi zachtělo samotnému cupitat, začala jsem pokukovat po oblečení do deště.

To skutečně kvalitní, které vydrží snad i 4 měsíční období dešťů na savaně, stojí často majlant.

A upřímně?

To se mi úplně dávat nechtělo vzhledem k rychlosti, kterou děti rostou. By z toho vyrostli dřív, než bych na to oblečení vydělala ?. A v našich podmínkách ani není tak vysoká voděodolnost oblečení potřeba.

Jak jsem k oblečení UNUO přišla

A pak jsem si vzpomněla na oblečení UNUO. Neměla jsem s ním do té doby žádnou zkušenost, ale viděla jsem kdysi rozhovor právě s jeho majitelkou, a zaryl se mi do paměti. Nechápala jsem, kde bere tolik času při dětech vybudovat 2 úspěšné eshopy a ještě vypadat tak dobře ?.

Na webu jsem našla spoustu kladných recenzí, tak jsem to prubla. A ráda předám zkušenost dál, pokud hledáte nepromokavé oblečení do deště pro děti.

Od této značky jsme dřív používali i svrchní látkové pleny, které už ale nevyrábějí.

A co na tom oblečení UNUO všichni mají?

Ve zkratce, co se mě na oblečení líbí: hodí se do deště, bahna i sucha, vydrží a lahodí mému oku ?.

oblečení do deště pro děti / nepromokavé oblečení pro děti
procházka k dědičné štole Jeroným

Bunda i kalhoty jsou z recyklovaného softshellu, který je opatřený speciální membránou. Ta nepropustí déšť, ale je dostatečně prodyšná, takže se v oblečení děti nepotí, když je tepleji.

Oblečení má několik reflexních prvků a vychytávek – kapuce s kšiltem, prodloužená záda, hrubší zip (u nás momentálně největší zábava – rozepnout a snaha zapnout), kalhoty s širokým, pohodlným pasem.

Velikostně sedí pro batolata i starší děti až do velikosti 152. Domíkovi jsou teď 2 a máme velikost 98/104 a určitě oblečení vynosí na podzim i příští rok. Tipuju, že i střihově bude vypadat dobře na většině dětí.

Oblečení do deště s fleecem, bambusem nebo nezateplené?

V nabídce mají zateplené fleecem nebo bambusovým úpletem a nezateplené (popř. i oteplovačky nebo kombinézy pro batolata).

My máme nezateplenou variantu na jaro – když je chladněji, obleču Domíkovi pod kalhoty punčochy, pod bundu fleecovou mikinu a je to úplně v pohodě. Ale pokud nemáte teplokrevné dítě, asi bych šla na jaro do bundy se zateplením.

oblečení do deště pro děti / nepromokavé oblečení pro děti

Nezateplená varianta je super i na léto třeba do hor nebo do přírody jako větrovka či pláštěnka do batohu, když by se ochladilo nebo se spustil déšť. Bunda je lehoučká a zabere minimum místa. Pokud čekáte ale po cestě silný déšť, určitě je vždycky lepší pláštěnka.

Mají taky několik barevných variant a různé vzory. Teď jsem koukala, že rozšířili nabídku o frajerské bundy se zipem nakřivo, tak do té možná půjdeme příště ?.

A ještě nemůžu zapomenout na čepici. Sehnat jednoduchou, nevzorovanou čepici je totiž kumšt ?. A tady jí mají za 2 stovky a v různých velikostech – my máme tu šedivou ve velikosti M, ale Domík má větší hlavu (holt velký mozek ?).

oblečení do deště pro děti / nepromokavé oblečení pro děti

Závěr recenze na oblečení UNUO

Ve zkratce: Já jsem z oblečení nadšená. Na mou duši, na psí uši. Oblečení jsem koupila poctivě z rodičovské, žádná reklama ?.


Mohlo by vás zajímat:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *