Kam v Maďarsku? 22 tipů na zajímavosti, co navštívit a vidět v Maďarsku (+ mapa)

kam v Msďarsku

Maďarsko, země s hlubokými historickými kořeny a bohatou kulturou, je domovem vyvěrajících termálních pramenů, malebných vinic a výborné kuchyně s omamnou vůní papriky. Podívejte se na tipy na památky a zajímavá místa, kam v Maďarsku.

Připravili jsme taky interaktivní mapu s vyznačenými místy, která nesmíte v Maďarsku vynechat.

Památky a zajímavosti, kam v Maďarsku

Prozkoumejte s námi pestrou paletu památek v Maďarsku – od majestátních budov Budapešti až po malebné vesničky v krajině, která se mění s každým ročním obdobím. Vyzkoušejte si tradiční tance na folklorních festivalech nebo si vychutnejte chvíle klidu v lázeňských městech.

Zde je seznam nejlepších míst, co navštívit a vidět v Maďarsku:

1. Budapešť

Budapešť, hlavní město Maďarska, je nádherné město rozprostírající se podél řeky Dunaj. Uhrane vás svými památkami, které patří k nejkrásnějším památkám v Evropě.

Rybářská bašta Budapešť

Užijte si východ slunce na Rybářské baště, kdy se teplé ranní slunce opírá do běloskvoucí fasády nebo se projděte podél nábřeží, které lemuje impozantní budova parlamentu.

Zajděte do Židovské čtvrti, kde pocítíte tu pravou atmosféru a vyzkoušejte tradiční maďarskou kuchyni, která je v Budapešti skvělá. Po celodenním chození po památkách se můžete zrelaxovat ve zdejších lázních – lázně Széchenyi a lázně Gellért patří mezi nejnavštěvovanější lázně v Maďarsku.

Více informací: Inspirujte se nejkrásnějšími místy, co navštívit v Budapešti nebo se podívejte na náš itinerář pro 2 dny v Budapešti. Plánujete pouze krátký výlet do Budapešti? Zde je itinerář, kam v Budapešti za 1 den.

Ubytování Budapešť 😴

Hotel Medos

Útulný a čistý hotel s výbornou dostupností

T62 hotel

Moderní a stylové ubytování v centru

2. Termální lázně

Termální lázně v Maďarsku jsou vyhlášené. Ať už hledáte odpočinek nebo zábavu v aquaparku, tady si přijdete na své.

Většina větších lázní zahrnuje několik vnitřních a venkovních bazénů včetně zážitkových bazénů, wellness služby, léčebné procedury a občerstvení.

Výhodné pobytové balíčky s polopenzí nebo wellness.

termály maďarsko

Mezi nejznámější a největší termální lázně v Maďarsku patří:

  • termální lázně Sárvár
  • termální lázně Bük
  • termální lázně Zalakaros

Termální lázně Miškovec jsou naprosto unikátní svou polohou v přírodních jeskyních. Mošoň jsou oblíbené pro svojí blízkou polohu, stejně tak Györ.

☞ Více informací o termálech v Maďarsku se dočtete v samostatném článku (včetně fotografií a praktických informací).

Ubytování v termálech 😴

Park Inn by Radisson – Sárvár

Přímý vstup do lázní a All-inclusive v ceně

Hotel Danubius – Bük

Perfektní pro rodiny s dětmi vč. All-inclusive

termální lázně miškovec maďarsko

3. Balaton – kam v Maďarsku

Balaton, často nazývaný “maďarské moře”, je největší jezero ve střední Evropě. Jedná se o hlavní prázdninovou destinaci v Maďarsku, zejména pro ty, kteří vyhledávají teplé a mělké vody.

balaton kam v maďarsku

Severní břeh je známý svými vinařskými oblastmi, historickými městy a kopcovitou krajinou – ideální místo pro pěší turistiku a ochutnávku vín.

Jedním z nejkrásnějších míst v okolí Balatonu je poloostrov s městečkem Tihany, kde najdete levandulová pole, nádherné opatství a upravené nábřeží. Nenechte si ujít taky krásnou promenádu s lázněmi v Balatonfüred.

Balatonfüred Balaton

Z přístaviště jezdí každých pár minut trajektová přeprava na druhou stranu jezera do Szántód – můžete se nechat přepravit samostatně nebo včetně auta, trajekt stojí pár korun.

Jižní pobřeží Balatonu se vyznačuje živými plážemi a letovisky vhodnými pro rodiny s dětmi, jako je Siófok. Jednou z nejlepší atrakcí v Siófok je vodárenská věž, která nabízí krásné výhledy na jezero a okolí.

siófok vodárenská věž balaton

U Balatonu se nudit nebudete. Je tu několik upravených pláží, můžete se plavit na loďkách nebo navštívit některou z menších rozhleden, kterých se v okolí nachází hned několik.

4. Keszthely

Keszthely je malebné městečko na západním konci jezera Balaton. Bohatá historie a kultura se odráží ve zdejší architektuře. Klenotem města je Festeticsův palác, nádherný barokní palác, který je důkazem aristokratické minulosti regionu.

Palác je přepychový, s nádhernými interiéry a historickou knihovnou. Kolem se rozprostírají upravené zahrady s jezírky, kašnami a spoustou květin a zeleně. Můžete se tady procházet celé hodiny a stále budete mít co objevovat. Park je opravdu rozlehlý a vše je skvěle udržované.

Festeticsův palác balaton

Festeticsův palác je snadno dostupný z centra města. Na oficiálním webu najdete aktuální informace o vstupném a otevírací době. Interiéry si můžete projít sami, popř. jsou k dispozici taky prohlídky s průvodcem.

Projděte si uličky kolem náměstí Fő tér, zajděte na tradiční zákusek do Tulipán Kávéház a užijte si pohodu v přístavišti s veřejnou pláží, spoustou květin a výhledem z upraveného mola.

Keszthely

5. Termální jezero Hevíz

Objevte druhé největší termální jezero na světě v Hévízu nedaleko Balatonu, jehož teplota se v závislosti na ročním období pohybuje od 24 °C do 37 °C. Díky tomu je vhodné ke koupání po celý rok, a to i v zimě.

Jezero je poseté lekníny, obklopené zelenými lesy a pěšími stezkami – ideální místo pro několikadenní relax. Zajímavostí je, že se voda v jezeře obnovuje přirozeným procesem každých 72 hodin.

hevíz maďarsko

A kam zajít na dobré jídlo v Hevízu? Na dobrou pizzu můžete zajít do La Montanara a na výbornou maďarskou kuchyni s živou hudbou do Magyar Csárda nebo Teri mama vendéglője.

V Hevízu se nachází NaturMed hotel Carbona, který byl oceněný jako nejlepší wellness hotel v Maďarsku. Nabízí rozsáhlé termální a zážitkové lázně a možnost polopenze či plné penze. Děti do 6 let ubytují zdarma.

Ještě blíže k termálnímu jezeru se nachází příjemný hotel Ensana Thermal Aqua. Hotel poskytuje perfektní zázemí s prostorným wellness a výborným All-inclusive. Tohle je místo, kam se budete rádi vracet i v budoucnu.

Ubytování v termálech 😴

NaturMed hotel Carbona

Vlastní wellness a polopenze/plná penze

Ensana Thermal Aqua

All-inclusive a vlastní wellness

6. Esterházyho palác

Esterházyho palác (Esterházy-kastély) je impozantní stavba s nádhernými zahradami, které se díky její velkoleposti často přezdívá “maďarské Versailles”. Už při příjezdu vás ohromí svou barokní architekturou z 18. století s prvky rokoka a klasicismu.

Esterházyho palác Maďarsko

Palácový komplex je rozlehlý a zahrnuje několik budov, krásně upravené zahrady a zdobené fontány. Stejně působivý je i jeho interiér s bohatou výzdobou, freskami a rozsáhlou sbírkou dobového umění a nábytku. Mezi hlavní atrakce paláce patří Divadlo marionet, Hudební sál a Hodovní síň, které jsou zdobeny složitými detaily a historickými artefakty.

V posledních letech prošel Esterházyho palác rozsáhlou rekonstrukcí a je na co se dívat.

Esterházyho palác Maďarsko

Palác se nachází v obci Fertőd nedaleko rakouských hranic. Pokud jedete do termálních lázní Bük, můžete se tady stavit po cestě.

Nejlepší dobou pro návštěvu je od jara do brzkého podzimu, kdy tu vše krásně kvete. Zde najdete aktuální informace o otevírací době a vstupném.

7. Šoproň – co vidět v Maďarsku

Šoproň, známá jako “Město”věrnosti”, se pyšní krásně zachovalým středověkým starým městem, kde se v úzkých křivolakých uličkách tyčí gotické a barokní budovy.

Symbolická městská věž Firewatch s charakteristickým dvojitým šroubovitým schodištěm poskytuje parádní výhled na město.

sopron věž maďarsko

Šoproň leží kousek od rakouských hranic, kousek od Esterházyho paláce.

8. Eger

Eger, ležící v severní části Maďarska, je město, kde si každý najde to své. Dominantou města je Egerský hrad, historická pevnost, která sehrála klíčovou roli při obléhání Osmanskou říší v roce 1552. Pod hradem se rozprostírá historické jádro s barokními budovami a neoklasicistní egerskou baziliku.

eger

Město je známé svými termálními lázněmi, které se nacházejí kousek od centra. Zahrnují taky turecké lázně. V porovnání s jinými termálními lázněmi v Maďarsku jsou spíše menší, zvlášť v zimě, kdy je téměř celá venkovní část zavřená.

Asi za hodinku dojdete z města příjemnou procházkou (jezdí sem taky vláček) do Údolí Szépasszony (Údolí krásné ženy), které je poseté vinnými sklípky a skvělými restauracemi. Je to trochu turistické, ale pokud chcete ochutnat místní červení víno “Býčí krev” (Egri Bikavér) a maďarskou kuchyni, je to ideální místo.

Výhodné pobytové balíčky s polopenzí nebo wellness.

9. Saliris Resort a Solný vrch

Pokud hledáte opravdu kvalitní lázně s nádherným výhledem, mrkněte na Saliris Resort nedaleko Egeru. Ten vyžívá termální vody z hloubky 410 metrů, jejíž povrchová teplota se pohybuje kolem 65-68 °C.

Nabízí širokou škálu lázeňských a wellness zařízení, včetně mnoha vnitřních a venkovních bazénů různých teplot, saun, parních lázní a řady léčebných a kosmetických procedur.

saliris resort termály maďarsko

Saliris Resort je jedinečný díky Solnému vrchu, bílému vápencovému útvaru, který vznikal po tisíce let usazováním minerálů z vytékající termální vody. Vytváří kaskádovitá jezírka a je to nádherná podívaná přímo z lázní.

termály Maďarsko solný vrch

Tento Solný vrch je přístupný všem – pokud nejste ubytovaní, musíte jít vrchem přírodní památky.

☞ Zde najdete více informací o termálních lázních Saliris Resort.

termály Maďarsko solný vrch

10. Hollókő – kam v Maďarsku

Hollókő je naprosto jedinečné místo v severním Maďarsku, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Vesnička proslula svou zachovalou lidovou architekturou a tradicemi z doby Palóc.

Vesnici, která byla po požáru na počátku 20. století obnovena v původním stylu, tvoří půvabné tradiční domy s bílými zdmi, dřevěnými balkony a doškovými střechami, které nabízejí pohled do minulosti maďarského venkova.

Hollókő kam v maďarsku

Místní nosí tradiční palócké kroje a věnují se starým řemeslům a zvykům. Mezi hlavní atrakce patří etnografické muzeum pod širým nebem, které představuje tradiční zemědělské metody a život na venkově, a zřícenina středověkého hradu Hollókői Vár, která se tyčí nad obcí a nabízí nádherný výhled na kopce Cserhát.

Hollókő kam v maďarsku

Placené parkoviště se nachází na kraji obce. Odtud se snadno dostanete do vesničky, ke zřícenině hradu i na vyhlídky v okolí.

11. Bazilika Esztergom

Bazilika Esztergom (Ostřihomská bazilika) je jednou z nejkrásnějších památek v Maďarsku. Nádherná, monumentální stavba, která svou rozlehlostí vezme dech. Jedná se o největší kostel v Maďarsku a sídlo katolické církve v zemi.

Bazilika Esztergom maďarsko

Bazilika Esztergom se nachází v obci Ostřihom na severu Maďarska. Od kopule je parádní výhled na Slovensko – stačí přejít most přes Dunaj a jste ve Štúrově, takže se dají spojit obě místa do jednoho výletu.

Bazilika Esztergom maďarsko

Do baziliky můžete nakouknout zdarma. Platí se za vstup do kopule, krypty a klenotnice, kde uvidíte rozsáhlou sbírku náboženského dědictví Maďarska. Vstupné je nízké. Více informací najdete na oficiálním webu.

12. Visegrádská citadela

Visegrádská citadela (Visegrádi fellegvár) je historická pevnost z poloviny 13. století, která se vypíná vysoko na kopci nad Dunajem. Vezme vás napříč maďarskou historií a k tomu nabídne nádherné výhledy.

Pevnost byla původně postavená pro obranné účely, ale později se stala díky strategickému a politickému významu Visegrádu ve středověkém Maďarsku královskou rezidencí.

pevnost Visegrádi Maďarsko

Dodnes se podařilo dochovat její robustní zdi a několik staveb, kde se konají v průběhu roku různé kulturní akce a historické rekonstrukce.

Více informací o vstupném a otevírací době najdete na tomto odkazu. Menší placené parkoviště se nachází kousek pod hradem (platba pouze ve forintech).

Tip: Kousek pod pevností se nachází výborná restaurace Reneszánsz s pravou renesanční atmosférou a výbornou kuchyní.

13. Szentendre

V okouzlujícím městečku Szentendre se mísí vlivy srbských, dalmatských a řeckých osadníků, které se odrazily na zdejší architektuře a historii. Dlážděné uličky, barokní budovy, barevné domy a četné galerie lákají k toulkám historickým centrem, díky kterému je Szentendre označováno za uměleckou vesnici.

Szentendre maďarsko

Zastavte se v Muzeu marcipánu, kde si prohlédnete sladkou verzi budapešťského parlamentu a další zajímavosti spjaté s historií a kulturou Maďarska. Kousek za Szentendre se nachází skanzen představující tradiční maďarskou architekturu a život.

Szentendre maďarsko

Szentendre se rozprostírá podél Dunaje. Má krásně upravenou promenádu s přístavem. Pokud je vaší základnou Budapešť, můžete nasednout na loď a užít si vyhlídkou plavbu do Szentendre. I s plavbou si užijete pěkný celodenní výlet na maďarský venkov. Autem se sem dostanete za půl hodiny z Budapešti.

14. Bory-vár

Se zámkem Bory (Bory-vár) se pojí asi ten nejromantičtější příběh pro stavbu zámku. Na rozdíl od tradičních středověkých hradů byl Bory-vár postavený ve 20. století jediným mužem – sochařem a architektem Jenem Borym. Ten ho stavěl více jak 40 let jako vyjádření lásky ke své manželce.

Hrad je spojením různých architektonických stylů, včetně gotiky, románského slohu a renesance, takže může působit až eklekticky. Vše spolu ale ladí a tvoří úžasný kompaktní celek s věžemi, nádvořími a ateliéry. Zámek obklopují upravené zahrady, které v létě hrají všemi barvami.

Bory-vár maďarsko

Zámek Bory-vár je otevřený po celý rok, jen v zimě je otevírací době zkrácená s ohledem na zapadající slunce. Na oficiálních stránkách najdete aktuální informace o vstupném a otevírací době. Bezplatné parkoviště se nachází u zámku.

15. Székesfehérvár

Při návštěvě Bory-vár nemůžete vynechat procházku historickým centrem města Székesfehérvár.

Székesfehérvár, často označovaný jako “Město králů”, je město s bohatou historií a kulturou. Nachází se ve středním Maďarsku. V minulosti bylo místem korunovací a pohřbů uherských panovníků, takže hrálo klíčovou roli ve středověkých dějinách země.

Bohaté dědictví města je patrné z jeho architektury, od ruin starobylé korunovační baziliky až po barokní budovy, které lemují jeho historické centrum.

Székesfehérvár maďarsko

Srdcem města je Országalma, netradiční fontána z červeného mramoru se sochami lvů. Odtud se větví dlážděné ulice, které vás provedou kolem krásných staveb, kouzelných zákoutí a zajímavých soch.

Až tu budete, nenechte si ujít výstup na věž Bence-hegyi (Bence-hegyi Kilátó). Ta zaujme už zvenčí svým netradičním vzhledem a nabídne parádní výhledy na nedaleké Benátské jezero a okolí. Zaparkovat můžete kousek pod věží. Vstupné je 500 HUF na osobu, do 5 let zdarma.

Výhodné pobytové balíčky s polopenzí nebo wellness.

16. Pécs – nejkrásnější města v Maďarsku

Pécs je jedno z nejkrásnějších měst v Maďarsku. Při procházení zdejšími ulicemi možná budete překvapení, kolik památek se tu nachází. Od katedrály z 10. století, která ukrývá zlaté interiéry až po náměstí Széchenyi tér s mešitou Paši Qasima symbolizující osmanskou minulost.

pecs katedrála maďarsko

Pécs je známý díky své Zsolayově keramice, kterou si můžete prohlédnout ve zdejším muzeu. Historie města sahá až do římských dob, o čemž svědčí zachovalé starokřesťanské hrobky, které jsou součástí světového dědictví UNESCO. Ty jsou přístupné v návštěvnickém centru Cella Septichora nedaleko katedrály.

Ve městě se zároveň nachází jedna z nejstarších univerzit v Maďarsku. Město je plné studentů a má živého a mladistvého ducha.

pecs katedrála maďarsko

Pokud se chcete zastavit na jídlo v Pésci, zde je několik tipů:

  • Bohemia Sörkonyha – výborné jídlo a velký výběr piv
  • Balkán Bisztró – balkánská kuchyně v útulném prostředí

Na kraji města se nachází příjemná, menší zoo a aquarium.

17. Televizní věž

Pécs je obklopený oblými kopci a hustými lesy pohoří Mecsek, které tu a tam nabídnou krásnou vyhlídku či kamennou rozhlednu. Tou nejznámější je Televizní věž (Tv-torony), kterou uvidíte už z dálky, jak vystupuje nad městem.

pecs tv tower maďarsko

Z věže se pokocháte nádherným výhledem na Pécs a okolní lesy. Věž je otevřená až do večerních hodin, takže si můžete užít pohled na nádherně osvětlené okolí. I přesto, že pohoří Mecsek dosahuje výšky jen 600 metrů, je to krásná podívaná. Maďarsko nemá velká pohoří, takže podobné výhledy tu nejsou až tak časté.

Zde najdete více informací o vstupném a otevírací době Televizní věže. Parkoviště se nachází kousek pod věží. Na vyhlídku vás vyveze výtah.

18. Segedín

Přesouváme se na jih země, kde se nachází město Segedín, známé taky jako Szeged. Jedno z nejživějších a kulturně nejbohatších měst v Maďarsku, které je proslulé svým slunečným podnebím a působivou architekturou.

Dominantou města je Votivní kostel (Szegedi Dóm), monumentální novorománská katedrála z červených cihel, která zaujme už zvenčí. To nejlepší ale uvidíte uvnitř. Nenechte si ujít taky pohled z věže, ze které se vám rozprostře výhled na celé město a okolí.

Pro více informací o otevírací době se podívejte zde.

segedin maďarsko

Projděte si historické centrum, které se rozprostírá mezi náměstími Dugonics tér a Széchenyi tér nebo navštivte secesní budovu Reök Palace, kde sídlí muzeum uměné zasazené do nádherných prostor.

V Segedínu je toho k vidění hodně včetně Nové synagogy (Új Zsinagóga) nebo Vodárenské věže. Klidně tu můžete strávit den až dva, užívat si mladistvou atmosféru města a skvělou kuchyni.

segedin maďarsko

Zde je několik tipů, kam na jídlo:

  • CIRMI – výborné jídlo ve stylovém prostředí nedaleko Votivního kostela
  • Régi Híd – tradiční maďarská kuchyně v designových prostorách
  • Maláta – velký výběr piva, chutné jídlo a skvělé venkovní posezení s tou správnou atmosférou
  • Classic Grill – srbská a maďarská kuchyně na jednom místě

Všechny tipy najdete taky v mapě na konci článku.

Výhodné pobytové balíčky s polopenzí nebo wellness.

19. Národní park Bükk

Národní park Bükk (Bükki Nemzeti Park) je jedním z největších národních parků v Maďarsku. Tady vás čekají husté lesy, vápencové útvary a pěší stezky a cyklostezky různých obtížností, od mírných luk až po strmé skalnaté útesy.

Bükk národní park Maďarsko

Navštivte hotel Palota, v jehož okolí se nachází několik zajímavostí – největší vodopád v Maďarsku, Visuté zahrady, jezero s možností plavby nebo lanovka s krásnými výhledy.

kam v Maďarsku

Na druhé straně parku můžete vystoupat na dřevěnou rozhlednu Millenniumi Kilátó a užít si výhled na zalesněné kopce. Nebo se projděte údolím říčky Szalajka až ke kaskádovitým vodopádům a jezeru. Jezdí tady taky turistický vlak, jsou tu toalety a občerstvení.

Pokud máte rádi ryby, zajděte na uzeného pstruha do Sáfrány Pisztráng po cestě (přesnou polohu najdete v mapě).

20. Debrecín – kam v Maďarsku

Debrecín, často označovaný jako “východní metropole” Maďarska, je druhé největší město v zemi.

Z historického hlediska sehrál Debrecín klíčovou roli během maďarské revoluce a války za nezávislost v 19. století. Tento odkaz se odráží v jeho architektuře, například ve Velkém reformovaném kostele, který je symbolem protestantského historie města.

Navštivte muzeum Déri, v němž se nachází široká škála historických a uměleckých sbírek, včetně slavné “Kristovy trilogie” od Mihálye Munkácsyho.

Debrecín Maďarsko

Debrecín obklopuje příroda národního parku Hortobágy, který je díky svému významu zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se o evropskou step (“puszty”), která kdysi pokrývala velkou část kontinentu. Dnes je největší souvislou přírodní pastvinou v Evropě, která se rozkládá na ploše více než 800 km2.

Žije tady široká škála rostlin a živočichů včetně významné ptačí populace. Hortobágy je proslulé zachováním tradiční maďarské pastevecké kultury a využíváním chovatelských praktik starých několik století. Uvidíte tady pasoucí se maďarský šedý skot, vodní buvoly a ovce plemene Racka.

Hortobágy národní park Maďarsko

21. Megyer-hegyi Tengerszem

Na severovýchodě Maďarska najdete skrytý klenot, známý jako Megyer-hegyi Tengerszem. Jedná se o malebné jezero zasazené do bývalého vápencového lomu s křišťálově čistou vodou obklopenou strmými skalními stěnami.

Megyer-hegyi Tengerszem

Místo je přístupné zcela zdarma po lesní cestě – stezky kolem lomu poskytují krásné výhledy. Pokud vystoupáte o něco výš, můžete si užít pohled do dáli z rozhledny Megyer-hegyi Kilátó. Ta je volně přístupná. Bezplatné parkoviště se nachází asi 25 minut od lomu.

Výhodné pobytové balíčky s polopenzí nebo wellness.

22. Tokaj

Tokaj je po celém světě proslulý svými vynikajícími víny, zejména legendárním Tokaji Aszú, které nese označení “víno králů, král vín”. Tato historická vinařská oblast, zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, se rozkládá na soutoku řek Tisy a Bodrogu.

Tokaj Maďarsko

Užijte si degustaci v malebných vinných sklepech a ochutnejte místní kuchyni. Nebo vystoupejte k soše Ježíše Krista nad obcí Tarcal, která je obklopená levandulí a nabízí výhled na tokajské kopce poseté vinnou révou.

Kam v Maďarsku – mapa

JAK POUŽÍVAT TUTO MAPU: Výše najdete podrobnou mapu s tipy na památky a zajímavosti, kam v Maďarsku. Kliknutím do levé horní části mapy uvidíte samostatné vrstvy s vyznačenými místy. Můžete skrýt a zobrazit různé vrstvy nebo kliknutím na ikony na mapě zobrazit názvy míst, která zmiňuji v průvodci s tipy, co vidět v Maďarsku. Pokud si chcete mapu uložit, označte jí hvězdičkou. Pro větší verzi klikněte na ikonu v pravém horním rohu.

Nejlepší rezervační zdroje pro návštěvu Maďarska

Přes Booking.com hledáme veškeré ubytování. Jedná se o největší ubytovací portál na světě a najdete tu vše od moderních hotelů, útulných penzionů po přímořské vily.

Slevomat je skvělá platforma pro ty, kteří hledají pobyty s polopenzí nebo wellness.

Get Your Guide je obrovský rezervační systém pro nákup vstupenek, výletů s průvodci a nejrůznější aktivity. Na jednom místě si můžete přečíst zkušenosti ostatních cestovatelů a zarezervovat lístky do Vatikánských muzeí, plavbu lodí po Dunaji nebo pouštní safari v Dubaji.

Více informací o Maďarsku

BUDAPEŠŤ: Inspirujte se nejkrásnějšími místy, co navštívit v Budapešti nebo se podívejte na náš itinerář pro 2 dny v Budapešti. Plánujete pouze krátký výlet do Budapešti? Zde je itinerář, kam v Budapešti za 1 den.

TERMÁLY: Podívejte se na nejlepší termální lázně v Maďarsku (včetně fotografií a praktických informací).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *